Zapraszamy na stoisko 343 G na Warszawskich Targach Książki!

23-26 maja 2019 czekamy na Was na stoisku 343 G z wyjątkowymi atrakcjami i najświeższymi informacjami o tegorocznej akcji.  A 24 maja o 11.00 na spotkaniu „V Noc Bibliotek – czytelne pomysły na udaną akcję” ogłosimy hasło akcji Noc Bibliotek 2019!

Odwiedź nasze stoisko. Odbierz wyjątkową, limitowaną 29 kartę z gry literackiej „Flirt z Markiem Hłaską” z cytatami z książek pisarza. W Noc Bibliotek 5 października 2019 odwiedź swoją bibliotekę, weź udział w specjalnych atrakcjach i flirtuj z sąsiadami, mówiąc pięknie Hłaską. Na stoisku czekają też na Was piękne ekslibrisy akcji Noc Bibliotek – najnowsze i z poprzednich edycji.
24 maja o godz. 11.00 bibliotekarki i bibliotekarzy zapraszamy na spotkanie „V Noc Bibliotek 2019 – czytelne pomysły na udaną akcję”. Podczas warsztatów z elementami dyskusji i prezentacji uczestnicy dowiedzą się, na czym polega akcja Noc Bibliotek, która w tym roku odbędzie się w nowym, jesiennym terminie 5 października 2019. Otrzymają najnowsze informacje o materiałach, zasobach i wsparciu dla bibliotek. Popracują twórczo nad pomysłami na działania w bibliotece i wymienią doświadczenia.
Sala Londyn B. Zapisy: nocbibliotek@ceo.org.pl

Więcej informacji o targach: http://www.targi-ksiazki.waw.pl/