Webinarium o NB 21 – oglądajcie i działajcie!

Nagranie webinaru:

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o organizacji Noc Bibliotek 2021, bo Wasza biblioteka jest już w akcji albo rozważacie, by jeszcze dołączyć.
Polecamy nagranie webinaru: https://www.youtube.com/watch?v=lVxc1h70SEw
Oglądajcie, dołączajcie i działajcie! 


22 września (środa) o godz. 11.00 zapraszamy na webinarium poświęcone akcji Noc Bibliotek 2021, która odbywa się w tym roku 9 października pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.

Czego dowiecie się na webinarium?

  • Porozmawiamy o tegorocznej edycji Nocy Bibliotek – jej idei i przesłaniu, hybrydowej organizacji, a także wsparciu promocyjnym i merytorycznym, jakie otrzymają w tym roku biblioteki. 
  • Opowiemy o inauguracji online, ogólnopolskim programie oraz ogłosimy tytuł filmu towarzyszącego tegorocznej akcji i wyjaśnimy zasady organizacji projekcji w tym roku.
  • Odpowiemy na pytania bibliotekarek i bibliotekarzy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Bądźcie z nami!

Ekspertka: Katarzyna Sołtan-Młodożeniec, krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek od I edycji

Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek od I edycji, pomysłodawczyni i realizatorka akcji kulturalno-społecznych, autorka tekstów o kulturze, działaczka społeczna współpracująca z instytucjami i organizacjami, w tym bibliotekami. Autorka publikacji: „DoMowy – rodzinne historie o słowach”, „Jak ja dużo jestem! Elementarz Korczaka”, „PoczytajMy lokalnie”, „Mała Książka na Noc Bibliotek”.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, współorganizatora akcji.

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się przechodząc na adres:
https://frsi.clickmeeting.com/noc-bibliotek-2021/register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Serdecznie zapraszamy!

foterdziecko