Webinarium – Jak zachęcić młodych ludzi do odkrywania zasobów kultury lokalnej i ich kreatywnego rozwijania?

WspólNoty – notatki twórcze o kulturze okolicy. Jak zachęcić młodych ludzi do odkrywania zasobów kultury lokalnej i ich kreatywnego rozwijania. Bezpłatne i otwarte webinarium.
📅 30.10 (poniedziałek), godz. 12:00
👉 Zapisy: https://zapisy.ceo.org.pl/activity/924/overview
Zapisane osoby otrzymają link do spotkania za platformie Zoom.

Bibliotekarko, edukatorze, nauczycielko! Interesuje Cię kreatywny udział w kulturze, szczególnie tej lokalnej? Zależy Ci, aby zaangażować w nią młode osoby?

📚 Zapraszamy Was na webinar z inspiracjami do kreatywnych działań – z biblioteką jako centrum wsparcia i prezentacji efektów.

⭐ Prowadzenie: Edyta Ołdak: uznana graficzka, edukatorka, ekspertka edukacji kulturowej. Założycielka stowarzyszenia „Z siedzibą w Warszawie”. Przybliża miasto mieszkańcom poprzez realizowane z nimi projekty, tropi oddolne ingerencje w tkankę miejską. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, tworząc i realizując projekty społeczno-artystyczne, również z użyciem praktyk sztuki współczesnej.

W webinarze wezmą udział również: Katarzyna Sołtan-Młodożeniec i Ola Jankowiak z programu „WspólNoty – notatki twórcze o kulturze okolicy”.

***
Webinarium realizowane dzięki dofinansowaniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury – Interwencje. Edycja 2023.