Webinarium informacyjne akcji Noc Bibliotek – zapraszamy!

W piątek 18 maja o godz. 10.00 zapraszamy na webinarium informacyjne akcji Noc Bibliotek 2018. Ogłosimy na nim tytuł filmu i podamy wszystkie szczegóły związane z projekcją oraz odpowiemy na wszelkie Wasze pytania!

18 maja o godz. 10.00 zapraszamy na webinarium poświęcone IV edycji akcji „Noc Bibliotek – wydanie krajowe”, która w tym roku odbywa się 9 czerwca pod hasłem „RzeczpospoCzyta”. Podczas webinarium opowiemy też o Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom, który startuje 2 czerwca.

Porozmawiamy o ideach obu akcji, sprawach organizacyjnych, promocji i wsparciu dla bibliotek, które w nich uczestniczą.

Ogłosimy tytuł filmu, który będzie towarzyszył tegorocznej akcji Noc Bibliotek.

Odpowiemy na pytania bibliotekarek i bibliotekarzy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Goście spotkania:

Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji Nocy Bibliotek, Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Joanna Górska – dyrektor ds. współpracy Fundacji ABC XXI „Cała Polska czyta dzieciom” (organizator Tygodnia Czytania Dzieciom).

Webinarium prowadzi: Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Czego dowiecie się na spotkaniu?

• O Nocy Bibliotek

Na czym polega akcja, która w tym roku odbywa się po raz czwarty, już za dwa tygodnie, w sobotę 9 czerwca. Jak wygląda tegoroczna edycja, jakie materiały, zasoby i wsparcie otrzymują biblioteki. Sesja pytań i odpowiedzi.

• O Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom

Na czym polega akcja, jak umiejętnie promować czytanie wśród dzieci i młodzieży w bibliotekach. Sesja pytań i odpowiedzi.

Zapraszamy!

Aby dołączyć do webinarium, należy zarejestrować się na stronie clickmeeting.

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium. Przed rejestracją prosimy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Serdecznie zapraszamy!