Literackie Conieco, czyli Kubuś Puchatek w bibliotekach

W zacnym gronie partnerów naszej akcji jest wydawnictwo Znak Emotikon. Dzięki tej współpracy do 1300 bibliotek w akcji Noc Bibliotek trafiła jedna z najgłośniejszych nowości tej wiosny – zbierające świetne recenzje „Nowe przygody Kubusia Puchatka” w tłumaczeniu Michała Rusinka: A dla wszystkich mamy od Znaku scenariusze warsztatów z wykorzystaniem tej i innych książek o mieszkańcach Stumilowego Lasu.

W zacnym gronie partnerów akcji Noc Bibliotek jest wydawnictwo Znak Emotikon. W tym roku dzięki tej współpracy do 1300 bibliotek w akcji Noc Bibliotek trafi/ła jedna z najgłośniejszych nowości tej wiosny – zbierające świetne recenzje „Nowe przygody Kubusia Puchatka” w tłumaczeniu Michała Rusinka:

A dla wszystkich mamy od Znaku cztery scenariusze warsztatów z wykorzystaniem przede wszystkim najnowszej, ale też klasycznych książek A. A. Milne’a o mieszkańcach Stumilowego Lasu, zawierające wiele materiałów dodatkowych.