Książka na Noc Bibliotek 2016!

Materiały, które opracowywaliśmy dla Was jako wsparcie w organizacji Nocy Bibliotek 2016 i publikowaliśmy sukcesywnie na stronie akcji, zebraliśmy w formie Książki na Noc Bibliotek 2016.

Dotyczą przede wszystkim tematyki i hasła tegorocznej akcji (Wolno czytać!) i literackich patronów tego roku – Henryka Sienkiewicza i Szekspira. Uzupełnia je wiele praktycznych porad – organizacyjnych i promocyjnych, dotyczących Nocy Bibliotek, ale też przygotowywania innych wydarzeń specjalnych w bibliotece.

A jako cenny dodatek: rozdział z dobrymi praktykami z bibliotek w akcji – wybranymi i opracowanymi na podstawie relacji nadesłanych po tegorocznej Nocy. Konkretne pomysły i doświadczenia, świetne podsumowanie, a przede wszystkim bogactwo inspiracji na kolejne Noce Bibliotek. Książka została opracowana w szacie graficznej tegorocznej akcji i w wygodnej do wydrukowania formie.

Korzystajcie i działajcie.