Już 1000 bibliotek w akcji! Dziękujemy!

Mimo trwających wakacji, już ponad 1000 bibliotek z całej Polski zgłosiło swój udział w akcji Noc Bibliotek 2019! W związku z licznymi prośbami bibliotek, termin rejestracji z gwarancją otrzymania paczki z materiałami przedłużamy do czwartku 5 września! Nie warto zwlekać, plan wydarzeń można aktualizować do dnia akcji.

Noc Bibliotek odbędzie się w tym roku 5 października pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”.

Czekamy na Was! nocbibliotek.org/rejestracja

Czekamy na Was! nocbibliotek.org/rejestracja