Najczęstsze pytania.

Nie.

Państwa konto istnieje, dane do logowania utworzone w poprzedniej edycji działają również w tej edycji. Po zalogowaniu się na swoje konto należy wybrać „Zgłoś bibliotekę do akcji” i wypełnić formularz. Po poprawnym uzupełnieniu formularza Państwa zgłoszenie zostanie wysłane i będzie oczekiwało na akceptację koordynatorki projektu.

Prosimy o skorzystania z opcji przypomnienia hasła >

Po przejściu na stronę należy wpisać adres e-mail na który zostało utworzone konto. Po kliknięciu w przycisku „Resetuj hasło” należy przejść do skrzynki email i kliknąć w link w wiadomości (UWAGA! WIADOMOŚĆ EMAIL MOŻE SIĘ ZNAJDOWAĆ W ZAKŁADCE SPAM )

W takim przypadku należy wejść na stronę pomoc.ceo.org.pl i wypełnić formularz z informacją o nazwie biblioteki oraz napisać o braku danych do logowania.

W tym przypadku proszę sprawdzić zakładkę SPAM. Jeśli wiadomość trafiła do tej zakładki to proszę ją przenieść do zakłądki odebrane.

Po zalogowaniu się na https://nocbibliotek.ceo.org.pl proszę najechać w prawym górnym rogu na nazwę swojego profilu i przejść do zakładki „Moja biblioteka”. Następnie na dole strony znajduje się Państwa biblioteka. Proszę kliknąć w przycisk „Edytuj” a następnie uzupełnić brakujące pola. Po wypełnieniu brakujących danych należy zjechać na sam dół i tam kliknąć w przycisk „Zapisz zmiany”.

Jak zgłosić bibliotekę do akcji