Film na Noc Bibliotek!

A może kino na zakończenie Nocy? Dla 1300 bibliotek uczestnicżacych w akcji mamy film z prawem do publicznej emisji!

1300 bibliotekom uczestniczących w akcji Noc Bibliotek 2017 proponujemy film „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Stella Nostra” (reż. P. Klange i W. Soderlund), którego publiczną emisję możecie Państwo zorganizować w związku z udziałem biblioteki w akcji. Film jest najnowszą ekranizacją jednego z tomów znanej serii książek dla dzieci, zdobywcą nagrody publiczności na festiwalu Kino Dzieci. Nie ma ograniczeń wiekowych – z powodzeniem może pełnić rolę kina familijnego. 

Koordynatorzy akcji w bibliotekach na adresy e-mail podane podczas rejestracji otrzymali link do pobrania filmu.

Ważne: Pobranie, a także projekcja filmu, wiążą się z określonymi wymogami.

  • Wykupiona przez nas dla Państwa licencja obowiązuje do 17.06.2017 (oznacza to, że w tym czasie może odbyć się projekcja). 
  • Obszar licencyjny to Polska (oznacza to, że kilka zagranicznych bibliotek, które dołączyły do naszej akcji, nie będzie mogło pobrać i wyświetlić filmu). 
  • Film ma być wyświetlany wraz z pełną czołówką, napisami początkowymi i końcowymi oraz bez ich przyspieszania – w takiej postaci, jak został udostępniony.
  • Nie wolno przekazywać loginu i hasła do filmu osobom trzecim.

Wiele materiałów prasowych od dystrybutora, pomocnych w promocji filmu – plakat, zwiastun filmowy itd. – możecie Państwo pobrać ze strony nowehoryzonty.pl. 

login: press hasło: press

Miłej Nocnej projekcji!

foterdziecko