Czytelne pomysły na wspólne działania. Zapraszamy na warsztat!

Już w piątek 26 maja spotykamy się na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie na warsztacie „Noc Bibliotek 2023 – czytelne pomysły na wspólne działania”.

Termin: piątek 26 maja, w godz. 11:00 – 13:55

Miejsce: Sala Kisielewskiego

Spotkanie otworzy ogłoszenie hasła ogólnopolskiej Nocy Bibliotek 2023, która w tym roku odbędzie się 7 października.

W drugiej części odbędą się warsztaty z elementami prezentacji dla bibliotekarek i bibliotekarzy, jak zorganizować w swojej bibliotece wyjątkowe wydarzenie w ramach tegorocznej akcji.

Uczestniczki uczestnicy dowiedzą się, na czym polega akcja Noc Bibliotek, otrzymają najnowsze informacje o narzędziach, materiałach, zasobach i wsparciu dla bibliotek, w tym o narzędziach grywalizacyjnych. W formie warsztatowej popracują twórczo nad pomysłami na działania w swojej bibliotece oraz wymienią doświadczenia.

Sala jest duża, ale w miarę możliwości prosimy o zapowiedzenie się mailowo: nocbibliotek@ceo.org.pl

Prowadzenie: Katarzyna Sołtan-Młodożeniec: krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek od pierwszej edycji, autorka projektów społecznych i kulturalnych, materiałów edukacyjnych oraz tekstów o kulturze, redaktorka, ekspertka Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz goście specjalni.