Zbiory:22 tys woluminów (beletrystyka i literatura popularnonaukowa
Działalność kulturalno edukacyjna:spotkania autorskie, warsztaty biblioteczne dla dzieci z przedszkoli

16.00-21.00  Gry planszowe
16.00-18.00  Warsztaty plastyczne – lampiony ze słoika
18.00-20.30  Kino w bibliotece – „Pamiętniki Tatusia Muminka”
16.00–21.00 możliwość wypożyczania i zwracania książek

Smoleńska 94

Tworzenie lampionów i seans filmowy. Noc Bibliotek 2023 w W37
7 października 2023 r. Wypożyczalnia nr 37 wzięła udział w Nocy Bibliotek, której towarzyszyło hasło „Absurd nie czytać”. Aby umilić spotkanie naszym przybyłym gościom, przygotowaliśmy dla nich różnego rodzaju atrakcje.
Uczestnicy mogli tego wieczoru tworzyć piękne lampiony, grać w gry planszowe oraz obejrzeć film „Pamiętniki Tatusia Muminka”. Wszyscy, którzy tego wieczoru odwiedzili naszą placówkę, otrzymali skromny upominek.
„Noc Bibliotek” to coroczna ogólnopolska akcja promująca czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać. Jest to również okazja do niekonwencjonalnego zaprezentowania zbiorów i oferty edukacyjno-kulturalnej naszych placówek.