Nasza biblioteka to przestrzeń z duszą, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jest w niej bardzo pozytywna energia. Mamy strefę dla rodzica z dziećmi. W osobnym pomieszczeniu nasi najmłodsi mogą się bawić w przyjaznym i kolorowym otoczeniu, a w tym czasie ich opiekunowie mogą skorzystać z biblioteki. W naszej bibliotece znaleźć można inspirujące propozycje dla każdej grupy wiekowej. Na najmłodszych, oprócz książek czekają audiobooki a także specjalnie zaaranżowana przestrzeń pozwalająca na aktywne i bezpieczne spędzenie czasu. W naszych zbiorach znajdują się czasopisma, komiksy, gry planszowe, gry edukacyjne playstation. Dbamy o to, żeby nowe tytuły wydawnicze szybko trafiały do czytelników. Bogatą ofertą jest również platforma z tysiącami e-booków Legimi.

2 godziny

Szczebrzeszyn