Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Myszkowie składa sie z Biblioteki Głównej oraz 4 filii. Noc Bibliotek będzie się odbywać w Bibliotece Głównej, w której znajduje się Czytelnia, Wypożyczalnie dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Posiadamy księgozbiór dostosowany do Czytelników w każdym wieku.

18.00-21.00

Myszków

Kościelna 27

Akcja Noc w Bibliotece została przeprowadzona w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Myszkowie 06.10.2023 r., w godzinach 18.00-21.00. W spotkaniu udział wzięło 11 osób. Uczestnicy obejrzeli film "Pamiętniki tatusia Muminka", wysłuchali głośnego czytania jednej z książek o Muminkach, rozwiązali zagadki do przeczytanego tekstu. Wzięli udział w zabawie plastycznej a także wykonali prace "miasto" z użyciem kalki kreślarskiej.