Nasza historia w Nocy Bibliotek

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu to nowoczesna i dynamicznie działająca instytucja, która wyróżnia się szeroką ofertą kulturalno-edukacyjną dla mieszkańców miasta i okolic. Biblioteka dysponuje bogatymi zasobami książek, czasopism, audiobooków i filmów, dostępnych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Oferuje również dostęp do internetu oraz specjalistyczne bazy danych.
Biblioteka organizuje różnorodne wydarzenia, takie jak spotkania autorskie, warsztaty, lekcje biblioteczne i wystawy, przyciągające osoby o różnych zainteresowaniach. Działa tam także sala konferencyjna, która może być wynajmowana na potrzeby lokalnej społeczności. Ponadto, Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu aktywnie angażuje się w promowanie czytelnictwa poprzez różne inicjatywy i projekty.

Morąg

Ogrodowa 16