Kameralna biblioteka z sympatycznym personelem, który zawsze doradzi w wyborze książek i organizuje świetne akcje czytelnicze i nie tylko.

O 9:30 otworzyliśmy bibliotekę dla naszych czytelników i mieszkańców miasta Piastowa oraz okolic. Mogli oni skorzystać z amnestii i oddać przetrzymane książki bez żadnych opłat oraz z kiermaszu taniej książki, gdzie pozycje były za 2 lub 5 zł.
10:30 został puszczony pierwszy film, a o 12:30 kolejny. Po pokazie filmowym odbyły się warsztaty rodzinne, gdzie uczestnicy uczyli się sztuki decoupage. Wykonali personizowane zakładki oraz ozdobili wybraną metodą przyniesione przez siebie przedmioty.

18:30 - spotkanie autorskie z Mariuszem Kaniosem
9:00 - otwarcie biblioteki
10:30 - pokaz pierwszego filmu
12:30 - pokaz drugiego filmu
14:15 - warsztaty decoupage

Piastów

11 Listopada 2A

Noc bibliotek rozpoczeliśmy wcześnie, bo 6 października o godz. 18:30 w fili biblioteki, gdzie odbyło się spotkanie autorskie z Mariuszem Kaniosem.
7 października o 9:00 otworzyliśmy bibliotekę dla naszych czytelników i mieszkańców miasta Piastowa oraz okolic. Mogli oni skorzystać z amnestii i oddać przetrzymane książki bez żadnych opłat oraz z kiermaszu taniej książki, gdzie pozycje były za 2 lub 5 zł.