Informacje o bibliotece

Jesteśmy małą biblioteką w drugim najbardziej zagęszczonym mieście w Polsce. Staramy się prężnie działać wśród lokalnej społeczności organizując konkursy i zajęcia, zgłaszając się do udziału w różnych akcjach i wydarzeniach.

Godziny wydarzenia

16:30-20:30

Typ biblioteki
Dane podstawowe
 • Miejscowość

  Piastów

 • Kod pocztowy

  05-820

 • Adres

  Warszawska 24

 • Strona

  https://bibliotekapiastow.pl/

Podziel się
Relacja z wydarzenia

9 października w sobotę odbyła się kolejna edycja Nocy Bibliotek. Tegorocznym hasłem było „Czytanie wzmacnia”. Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz mieszkańcy Piastowa mogli w tym dniu zdobyć nowe pozycje książkowe, podczas wymianki zorganizowanej wraz z „Półki do Spółki” oraz obejrzeć projekcję filmu „Operacja: Człowiek w czerni” w czytelni biblioteki. Nie zabrakło również atrakcji dla osób, które nie mogły wtedy nas odwiedzić.
Od 9 do 12 października były udostępniane linki oraz hasła, aby obejrzeć film w zaciszu swojego domu. A o 16 podczas Nocy Bibliotek na fanpage’u MBP został wstawiony link do gry internetowej „Czytanie wzmacnia”, która angażowała całą rodzinę do współpracy oraz wstania od biurek. Realizację niektórych zadań wykonanych przez bibliotekarki można było podziwiać na naszym Facebooku.
Czekamy na Was za rok!