Nasza historia w Nocy Bibliotek

GBP w Murowie to bardzo aktywna placówka, która zaspokaja różne potrzeby kulturalne mieszkańców. Tworzą ją energiczne i bardzo zaamgażowane w pracę bibliotekarki, które chcą nadążać za wszpółczesnym światem, nowymi technologiami. Mamy aktualny księgozbior, organizujemy spotkania autorskie, warsztaty, wycieczki, wystawy. Prowadzimy zajęcia i szkolenia dla naszych użytkowników. Jesteśmy lubiane i szanowane w lokalnej społeczności.

ok. 6 godzin

Na wydarzenie zaprosimy dzieci do naszej biblioteki oraz obu filii. Będzie to czas zabaw, konkursów, zajęć plastycznych oraz wyświetlania filmu. Wykorzystamy własne zasoby oraz materiały organizatora akcji. Liczymy na udział ponad 40 uczetników.

Chętnie przyjmiemy książki w bardzo dobrym stanie, wydane w latach 2020-2024, beletrystykę, biografie oraz książki dla dzieci i młodzieży.

Murów

Wolności 22