Gminna Biblioteka Publiczna w Jedlińsku posiada dużą salę konferencyjną z dostępem do ekranu i rzutnika. Nagłośnienie również jest do dyspozycji.

Jedlińsk

Warecka 4

9. wydanie ogólnopolskiej Nocy Bibliotek odbyło się w Gminna Biblioteka Publiczna w Jedlińsku w sobotę 7 października 2023 roku pod hasłem "Absurd nie czytać". W spotkaniu wzięły udział dzieci, które w ten dzień miały zapewnionych kilka atrakcji. Akcję rozpoczęliśmy wspólnym czytaniem fragmentu bajki "Muminki". Następnie odbył się seans filmowy bajki pt. "Pamiętniki Tatusia Muminka". Kolejną atrakcją było spotkanie autorskie z Martą Maj autorką książki "Przygody Psa Precla. Precel pokonuje strach". Podczas tego spotkania dzieci uczestniczyły w warsztatach, które uczyły wrażliwości do naszych naszych psich przyjaciół. Po spotkaniu był czas na gry i zabawy w bibliotece.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji czytelniczej.

Nocy Bibliotek w całej Polsce towarzyszy akcja "Podziel się książkami" - wszystkim darczyńcom również składamy podziękowania.
DO ZOBACZENIA ZA ROK