Nasza historia w Nocy Bibliotek

Gminna biblioteka publiczna w Jaśle z/s w Szebniach pełni ważną rolę w życiu lokalnej społeczności. Zapewnia mieszkańcom dostęp do bogatej kolekcji książek. Organizuje regularnie różnorodne wydarzenia kulturalne, takie jak spotkania autorskie, warsztaty czy konkursy czytelnicze. Biblioteka jest także miejscem, gdzie odbywają się lekcje i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Działalność gminnej biblioteki w Jaśle z/s w Szebniach cieszy się dużym uznaniem i popularnością wśród lokalnej społeczności.

11.10.
Andersen na dobry sen
-zorganizowanie warsztatów rysunku, pisania baśni, aby zachęcić dzieci do twórczego korzystania z dzieł tego mistrza literatury.

wystawa prac

Ucieczka z biblioteki - nocny escape room literacki - stworzenie interaktywnej gry, w której uczestnicy muszą rozwiązać zagadki związane z Ch. Andersenem, aby wyjść z biblioteki.

Szebnie

Szebnie 45