Biblioteka obsługuje wychowanków z Młodzieżowego Osrodka Socjoterapii i Młodzieżowego Osrodka Wychowawczego.

warsztaty kulinarne - znajdz przepis i upiecz sobie ciasto
spotkanie w bibliotece przy planszówkach i muzyce
projekcja filmu - przy ciastku i zielonej herbatce.

komiksy, beletrystyka dla młodzieży

Gołotczyzna

ul. Aleksandry Bąkowskiej 29

W sobotę 7 października chętni uczniowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii spotkali się na warsztatach kulinarnych. Uczniowie podzieleni na 3 zespoły mieli za zadanie znaleźć w internecie przepis na proste ciasto z jabłkami i śliwkami - każdy zespół inne ciasto. Ciasta wyszły chłopcom przepyszne. Później udaliśmy się do biblioteki gdzie graliśmy w różne gry planszowe. Atmosfera była wspaniała. Po zakończonych rozgrywkach, przy ciastku i zielonej herbatce obejrzeliśmy film "Moja mama gorylica". Wychowankowie byli zachwyceni takim sposobem spędzenia sobotniego wieczoru. Pytają już kiedy następna noc w bibliotece :-)