Informacje o bibliotece

Filia Biblioteki Publicnzje Gminy Nadarzyn w Młochowie to placówka o szerokim profilu - od książek dla najmłodszych przez wszystkie grupy wiekowe aż do seniorów. Organizuje też wydarzenia dla kżdego. Jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a przed budynkiem znajduje się mały ogród a altaną, w której organizujemy czytelnię plenerową. 

Godziny wydarzenia

13.00 - 16.00

Plan wydarzeń

Propozycja na noc bibliotek dla naszych młodszych czytelników (5+) oraz do działania rodzinnego. Zajęcia dla starszych w Oddziale w Nadarzynie.
 
Do Dżolibolibo! - Poezja nonsensu spotyka ilustracje Bohdana Butenki
Warsztaty z czytaniem i inscenizacją na podstawie książki „Dong co ma świecący nos” z ilustracjami Butenki – nawiązanie do wystawy plakatów ilustratora, którą prezentujemy  w Październiku.
 Ilustracje na opak - białe linie na czarnym papierze.
 
Załóż czapkę policjanta / Załóż kapelusz pirata | wciel się w nową rolę i zrób sobie zdjęcie. Stanowisko z możliwością zrobienia zdjęć
 
Gra karciana “Regionalne wędrówki” | rodzinne granie
 
 
Pokaz filmu  - Moja mama gorylica.

Typ biblioteki
Dane podstawowe
 • Miejscowość

  Młochów

 • Kod pocztowy

  05-831

 • Adres

  Mazowiecka 5C

 • Strona

  https://www.biblioteka.nadarzyn.pl/

Podziel się
Relacja z wydarzenia

Ilustracje Bohdana Butenko wprowadziły nas w ten absurdalny nastrój. Uczestnicy spotkania zilustrowali i zanimowali "Takie coś" i zwierzaki z wiersza Edwarda Leara. Potem czekała nas podróż po regionach Polski - podróż w wyobraźni, ale niemal prawdziwa, bo towarzyszyły nam rekwizyty, zapachy i smaki z różnych zakątków kraju. Po zrobieniu fotek w niecodziennych rolach obejrzeliśmy film "Moja mama Gorylica". 
 
Film animowany "Do Dżolibolibo" powstał w trakcie zajęć na podstawie wiersza Edwarda Leara z książki "Dong co ma świecący noc" Wydwanictwa Diwe Siostry.
 

Relacja wideo