Informacje o bibliotece

Nasza biblioteka to nie tylko wypożyczalnia książek ale również, zgodnie ze sztuką współczesnego bibliotekarstwa, ośrodek promującym czytelnictwo i szeroko pojętą kulturę poprzez różnorodne formy działania jak np.: spotkania autorskie, lekcje biblioteczne, konkursy. Mimo iż komputeryzacja i nowoczesne techniki przekazu wkroczyły w życie biblioteki, to nadal pełni ona rolę kulturoznawczą, książki przecież nic nie zastąpi.

Godziny wydarzenia

Komorniki, 6 października, godz. 16.30; Plewiska 11 października, godz. 17.00

Plan wydarzeń

Z okazji tegorocznej Nocy Bibliotek zapraszamy najmłodszych czytelników do biblioteki w Komornikach oraz do naszej filii w Plewiskach na pokazy filmowe. Projekcji towarzyszyć będą krótkie warsztaty. 

Chętnie przyjmiemy do księgozbioru

Poszukujemy książek z zaakresu literatury pięknej, zwłaszcza powieści obyczajowych. Prosimy o egzemplarze stosunkowo nowe i w dobrym stanie.

Typ biblioteki
Dane podstawowe
 • Miejscowość

  Komorniki

 • Kod pocztowy

  62-052

 • Adres

  Kościelna 37

 • Strona

  https://www.biblioteka-komorniki.pl/

Podziel się
Relacja z wydarzenia

Tegoroczna Noc Bibliotek przebiegła w wyjątkowo miłej atmosferze. Najmłodszych zaprosiliśmy na projekcje filmowe, którym towarzyszyły krótkie warsztaty. Sam film zaś oglądaliśmy zajadając pyszny popcorn. Zarówno rodzice, jak i dzieci bawili sią świetnie.