19 września o 11.00 – wszystko o Nocy Bibliotek 2019!

19 września o godz. 11.00 zapraszamy na webinarium z Katarzyną Sołtan-Młodożeniec – krajową koordynatorkę akcji od I edycji, poświęcone Nocy Bibliotek 2019.

19 września (czwartek) o godz. 11.00 zapraszamy na webinarium poświęcone Nocy Bibliotek 2019, która odbywa się w tym roku 5 października pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”.

Czego dowiecie się na webinarium?

Porozmawiamy o idei akcji, sprawach organizacyjnych, promocji i wsparciu dla bibliotek. Odpowiemy na pytania bibliotekarek i bibliotekarzy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Ogłosimy tytuł filmu towarzyszącego tegorocznej akcji i wyjaśnimy zasady organizacji projekcji w ramach Nocy Bibliotek.

Prowadzenie: Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek od I edycji, pomysłodawczyni i realizatorka akcji kulturalno-społecznych, autorka tekstów o kulturze, działaczka społeczna współpracująca z instytucjami i organizacjami, w tym bibliotekami. Autorka publikacji: Jak ja dużo jestem! Elementarz Korczaka, PoczytajMy lokalnie, Mała Książka na Noc Bibliotek.

Bezpłatna rejestracja na webinarium.

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Serdecznie zapraszamy!